Showbiz

Meri lajme të bukura për këtë shenjë horoskopi: Një fillim i ri

Shkruar nga Liberale
Meri lajme të bukura për këtë shenjë horoskopi:

Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit këtë fundjavë. Fillime të reja, propozime, rregullime marrëdhëniesh dhe një fazë e re.

Dashi

Ju prek personalisht me nje hapje te re kjo hene e re ne menyren si do pozicionoheni apo do beni zgjedhet ne jeten tuaj ketej e tutje. Duhet te beni nje fillim te ri ne jeten tuaj pavaresisht cfare keni bere deri tani

Demi

Nje mundesi e re bashkepunuese fillon para jush. Njerez te rinj, pune te reja dhe menyre e re ekuilibruese ne marredheniet ne cift. Do keni propozime te reja megjithese henen e re e keni ne kundershtim. Duhet te hapeni dhe te shkoni drejt te tjereve

Binjaket

Nje ndryshim ne perditeshmerine tuaj si rezultat sjell ndryshime ne pune apo ne menyren si do ta konceptoni jeten. Fillim i ri do ju beje me mire

Gaforrja

Do mbyllni nje cikel te veshtire ne jeten tuaj personale apo ne planet tuaja krijuese. Nga sot fillon nje cikel i ri njohjesh, marredheniesh e mundesish

Luani

Dicka e rendesishme do ta prishi qetesine tuaj familjare dhe do ju duhet te merrni masa te reja dhe ndryshime te cilat nuk i kishit menduar gjithsesi. Mund te filloni edhe nje bashkejetese

Virgjeresha

Hena e re ne Akrep ju jep nje frymemarrje ne planet tuaja dhe ne zhvillimin e bisedave dhe ecurine e jetes personale. Veshtiresia qendron deri sa t'i keni dhene fund nje marredhenie mbyllese sot

Peshorja

Mbaron nje faze e veshtire ne ceshtjet tuaja ekonomke dhe ne pritshmerite tuaja ne pergjithesi pas perpjekjesh te shumta. Tani fillon faza e re e rimekembjes

Akrepi

Mbaron me sot faza e veshtire psikologjike mbyllese e mosvleresuese e punes tuaj. Tani fillon nje cikel i ri shume i perparuar dhe i pasur

Shigjetari

Pune qe kane te bejne me psikologji apo vende te mbyllura apo ndihmese e bamiresie do perparojne me shume sukses ne jeten tuaj. Po keshtu pune metafizike e astrologjike

Bricjapi

Ju duhej kjo hene e re per t'ju hapur syte pasi i kishit te mbyllura perball te vertetes dhe ndryshimeve te medha qe vijne ne jeten tuaj. Por duhet te pranoni ndryshimin dhe te dilni nga mbyllja dhe rregullat

Ujori

Karriere do behet ne shenjen tuaj pas kesaj dite akoma me dyshime dhe paqartesi se si do vine gjerat ne kete mbyllje te madhe. Hapen dhe nuk mbyllen me

Peshit

Nje horizont i ri hapet para jush me henen e re ne Akrep pasi deri tani cdo horizont ishte i bllokuar e kishte kufij. Tashme shemben kufijte dhe hapen rruget.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH