Showbiz

Meri, lajm të mirë kësaj shenje: Një pengesë e madhe do largohet sot

Shkruar nga Liberale
Meri, lajm të mirë kësaj shenje: Një pengesë e madhe do

Bëhet fjalë për shenjën e Peshores. Sipas astrologes, Meri Shehu kësaj shenjë do t'i largohet sot një pengesë shumë e madhe.

Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu:

Dashi

Cdo marredhenie apo bashkepunim qe humbi apo ka tendencen e humbjes nuk duhet pare si rezultat final ne jeten tuaj

Demi

Do gjeni nje mundesi ringritje ne lidhje me punen apo shendetin aty ku i kishit humbur shpresat de diclka e re do funksiononte

Binjaket

Perpiquni qe te pranoni nje humbje dhe te vazhdoni perpara sidomos ne jeten personale Ka ardhur momenti per tu rigjeneruar

Gaforrja

Nje ceshtje shume e nderlikuar familjare dhe me probleme do ju mesoj si te mbijetoni dhe te vazhdoni perpara duke i rregulluar problemet ne familje e karriere

Luani

Mbas nje izolimi total ku mendonit se cdo mesazh qe jepnit keqkuptohej apo cdo pune nuk finalizohej ka ardhur momenti te hapen rruget e nderlidhjes me te tjeret

Virgjeresha

Ne fushen e shpenzimeve do celet nje drite jeshile ku ju do arrini te ruani kontrrollin dhe te merrni veten pas nje periudhe te veshtire

Peshorja

Nje pengese e madhe do largohet sot nga ju dhe do ti shikoni gjerat me qarte dhe punet me te qeta sidomos ne nje bashkepunim

Akrepi

Psikologjikisht do pranoni se me mire te vazhdoni vetem se sa me njerez qe ju kane diktuar nje lidhje apo marredhenie pune te veshtire

Shigjetari

Sot do ta ndjeni veten me te kerkuar dhe me te vlefshem ne ambjentet ku doni te futeni ne shoqeri apo rrethe miqesore apo njerez me influence

Bricjapi

Pas nje vetembyllje dhe vetkontrrolli te ashper sot do i jepni mundesi vetes te celet me shume dhe te marre me shume pjese ne pune apo jete personale

Ujori

Do ndjeheni qe pengesat ne lidhje me ceshtje shkolle kualifikimi apo kotakti me jashte do largohen dhe do ju hapet rruga per me tej Energjia e erret qe ju pengonte do largohet

Peshqit

Ne ceshtjet shpirterore do filloni te shikoni me me ngjyra njerzit apo mundesit duke mos u bere me preh e nje inati apo mbylljeje

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH