Showbiz

Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi: Ju pret një surprizë

Shkruar nga Liberale
Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi: Ju pret një

Dashi

Dielli eshte cliruar nga hija e Merkurit te kundert dhe ju cliron edhe ju nga nervat apo nga paqartesite ne planet tuaja si edhe pengesat e drejteperdrejta. Kujdes me komunikimin ngaterresat dhe udhetimet

Demi

Ju clirohet nje mundesi e mire pas disa levizjeve strategjike si ne shah. Te fitoni nga nje bashkepunim apo nga nje parashikim i cili ju paralajmeron dhe merrni masat e duhura

Binjaket

Sot do keni njdryshim pune dhe sigurisht duke bere llogarite do arrini ne perfundimin qe edhe mund t'ju interesoj ky ndryshim

Gaforrja

Nje modernizim ne marredheniet tuaja sentimentale do ju detyroj te ndryshoni menyren e te jetuarit ne cift duke lejuar hapesira ne marredhenie

Luani

Sot do ju sjellin nje surprize ne shtepine tuaj e cila do duket si nje dhurate per t'ju bere me llogjik dhe per t'ju nxitur ide te reja dhe ndryshime te llogaritura

Virgjeresha

Edhe sot Aferdita ne shenjen tuaj do ju jap nje eufori ndricimi e pozitiviteti. Duhet ta shfrytezoni pasi vijne disa lajme qe do sjellin ndryshime me shpenzime dhe paqendrueshmeri ne jeten personale

Peshorja

Do keni ndryshime te rendesishme ne plane e projekte si edhe nje sqarim qe do behet sot ne nje ceshtje te fshehte personale apo ekonomike

Akrepi

Asteroidi Urania ju sjell modernizem dhe saktesi ne planifikime e llogaritje. Nje rruge e re hapet para jush duke ju ndryshuar komplet planet

Shigjetari

Forca parashikuese dhe arsyetuese me ide te reja do lindi ne nje moment te veshtire ne te cilen mund te ndodheni ne nje ceshtje pune apo bllokimi personal

Bricjapi

Kundershtaret tuaj sot mund te jene me te organizuar apo me te pergatitur se ju ne levizjet dhe strategjine e tyre. Prandaj mos i nenvleftesoni as ne detaje sot

Ujori

Cdo force parashikuese dhe ideore do ju vij ne ndihme sot dhe ju si mjeshter te se rese dhe ideve te perparuara mund te jeni nje hap para te tjereve

Peshqit

Sot hena ne shenjen tuaj do ju sjell nje ndjesi paqendrueshmerie e cila do ndikohet nga kerkesat dhe dominancat e dikujt qe bashkepunoni apo jeni nen urdhra.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH