Showbiz

Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Sot do fillojë një etapë e re

Shkruar nga Liberale
Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Sot do

Bëhet fjalë për shenjën e Peshqve. Sipas astrologes, Meri Shehu për këtë shenjë do të fillojë një etapë e re planesh.

Horoskopi i publikuar në Facebook-un e Meri Shehut:

Dashi

Duke lene mbrapa pervojat e veshtira ekonomike do beni nje fillim te ri ne planin ekonomik ku mund te keni garanci per sukses

Demi

Do arrini te plotesoni disa deshira dhe te beni relitet nje enderr per veten tuaj duke u plotesuar ekonomikisht dhe shpirterisht Kujdes nga njerzit e se kaluares me probleme

Binjaket

Shpirtrisht do ndjeni nevojen e ideve te reja dhe te nje rigjenerimi apo plotesimi te brendshem para se te vendosni cfarre do beni me punet dhe jeten egzistuese

Gaforrja

Do keni nje njohje shume te mire dhe do bini ne sy kete periudhe Mund te dilni te flertoni dhe te realizoni qellimet tuaja

Nje dashuri ju pret Kujdes nga gabimet e se shkuares

Luani

Do jete nje periudhe dy javore e fuqishme nen ndikimin e henes se Plote ne Dem ku ju do percaktoni kufijte dhe limeitet tuaja per ti realizuar Ne dashuri dhe ne karriere do keni sukses

Virgjeresha

Mund ta mendoni seriozisht te ardhmen ne nje plan apo horizont te ri duke udhetuar apo duke bashkepunuar ne nje nivel me te larte njerzish

Peshorja

Ne ceshtjet ekonomike do merrni nje dhurate apo do keni mundesi te shikoni veten tuaj me te sigurt Perpiquni kete ta kerkoni edhe ne jeten errotike

Akrepi

Perball jush do dali nje mundesi e arte bashkepunimi apo nje person i fuqishem qe do ju trajtoj me dashuri dhe me oferta te mira ekonomike Kujdes nga gabimet apo njerzit e se shkuares

Shigjetari

Do perfitoni nje mundesi te re ne jeten tuaj te perditeshme qe do ju beje me te begate si edhe me punen do plotesohet nje deshire e madhe

Bricjapi

Ne dashuri duhet te plotesoheni patjjeter Ka ardhur momenti te ndjeni nevojen e sigurise qe ju jep nje person qe ju do dhe ju nxit aftesite krijuese

Ujori

Do donit te kompletonit sa me mire ambjentin ku jetoni per tu ndjere me te sigurt dhe me te favorizuar psikologjikisht per te bere me tej levizje te tjera

Peshqit

Sot fillon nje etape e re per ju planesh dhe mundesish si edhe udhetimesh lajmesh e takimesh qe do ta bejne jeten tuaj me te sigurt

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH