Showbiz

Meri jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

Shkruar nga Liberale
Meri jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

Dashi

Hene e plote ne shenjen tuaj dhe do kuptoni cfare mungon dhe duhet ne jeten tuaj qe te ndjeheni te plotesuar, Pengesat jane te medha kryesisht ne planet e se ardhmes

Demi

Shume romantik ne diten e sotme por me deshiren per tu plotesuar shpirterisht. Do ndjeheni te dobet para pengesave ligjore ne plotesimin e punes dhe perditeshmerise

Binjaket

Nje rrezatim ne dashuri miqesi dhe qellime te cilat do ju ndricojne ne diten e sotme. Po kushtezimet ekonomike dhe detyrimet ju kujtojne gjithmone te kaluaren penguese

Gaforrja

Nje ceshtje e rendesishme pune dhe martese vihet ne dukje dhe ne diskutim ne diten e sotme. Do perparoni me veshtiresi dhe kjo nese luftoni kushtet frenuese qe ju jane vene apo diktuar

Luani

Shkelqimi do jete pjese e jetes suaj sot ku do merrni vemendjen e duhur ne te gjitha aspektet. Kjo do beje te ndryshoni sado pak kushetet e veshtira

Virgjeresha

Kjo dite eshte me e veshtira e ketyre diteve dhe do ndjeni trysnine ne jeten personale dhe ekonomike. Sa me lehte ta kaloni aq me mire vijne ditet ne vahdim

Peshorja

Lajmet dhe takimet sot do jene interesante por jeni ne perballje me henen e plote ne Dash por edhe shkaktari i saj. Doni te merrni gjithe emeocionet e nje bashkepunimi apo relacioni personal

Akrepi

Puna do kerkoj shume vemenje por edhe do ju jap shume ndjenja te forta te cilat duhet ti shfrytezoni sidomos nese punoni me persona te ndjeshem

Shigjetari

Dashuria edhe nje here shfaqet para jush me madheshtine e saj por gjithmone shume kalimtare dhe jo e qendrueshme duke ju dhene ndjesine e nje trishtimi

Bricjapi

Nje lajm ne familje ju bene te ndjeheni pak delikat dhe psikologjikisht me ndjesine e nje ndryshimi apo sqarimi per ceshtje te jetes personale

Ujori

Nje oferte e mire ne nje bashkepunim do ju joshi ne diten e sotme dhe deshira per te patur marredhenie te ngrohta do ju coj drejt nje afrimiteti ne jeten personale

Peshqit

Nje lajm i mire ne ceshtjet ekonomike ju sjell me prane me veten por me large me njerez te dashur. Keshtu qe perpiquni te ekuilibroni vlerat tuaja shpirterore dhe ekonomike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH