Showbiz

Meri jep lajme të mira, 3 shenjat që do marrin propozime për martesë

Shkruar nga Liberale
Meri jep lajme të mira, 3 shenjat që do marrin propozime për

Lajme të mira jep Meri Sheu për shenjat e horoskopit, duke e përqendruar në fushën endjenjave. Sipas saj, sot do të fuqizohen ndjenja shumë njerëzore dhe do shprehet hapur dashuria.

Ndër të tjera, ajo shkruan se takime të papritura erotike do ndryshojnë jetën tonë.

Dashi

Nje dite e bukur per forcimin e ndjenjave erotike, si edhe mundesi per te marre ate qe keni deshiruar ne jeten tuaj.

Demi

Jeta juaj personale do marre nje kthese te papritur ku do dashuroheni apo do keni nje propozim surprize shume te mire.

Binjaket

Papritur do ju vije nje ndihmese ne ceshtje ekonomike, apo situata te veshtira qe keni pasur me te tjeret.

Gaforrja

Nje lajm i mire ligjor do ndryshoje interesat dhe menyren se si keni vepruar deri tani. Nje dashuri ju rikthen gezimin.

Luani

Nje lajm i mire ne lidhje me punen dhe ekonomine ju ndryshon planet per te ardhmen. Sot mund te vendosni per nje martese.

Virgjeresha

Nje marreveshje e mire do funksionoje per ju ne planin ligjor dhe ju shtrin rrugen per bashkepunime te suksesshme. Do keni dhe ju nje martese.

Peshorja

Nje trashegimi ju vjen ne dere si dhurate dhe si premtim per dite te bukura dhe mundesira punesh ne investime.

Akrepi

Ju do keni nje propozim konkret per martese nga nje person qe ka pas ndjenja te forta per ju dhe qe nuk eshte shprehur deri tani.

Shigjetari

Do ishte mire te merreni me shtepine dhe punen ku do gjeni mundesi te lidhni me harmoni keto dy aspekte dhd te fitoni shume

Bricjapi

Nje dashuri ju trojkt ne dere nga nje njohje ne nje ambjent shoqeror. Do keni kontakte me jashte te mira

Ujori

Nje clirim i suksesshem ne lidhje me ekonomine dhe familjen. Nje ndryshim i papritur do jete shume i suksesshem ne ceshtjet familjare apo shtepie.

Peshqit

Dita e sotme ju shell afer njerezit qe i keni deshiruar shume dhe qe doni ti beni pjese te jetes suaj. Do keni fat ne dashuri e shoqeri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH