Showbiz

Meri jep lajme të këqija për këtë shenjë: Psikologjikisht do jeni...

Shkruar nga Liberale
Meri jep lajme të këqija për këtë shenjë:

Bëhet fjalë për shenjën e Gaforres. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do jetë shumë e ndjeshme psikologjikisht dhe e varur nga lajmet apo mundësitë që do ju vijnë nga jashtë vendit, apo me një çështje që lidhet me ligjin.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi

Do jeni konfuz ne lidhje me deshirat por duhet te merrni me shume informacion qe te arrini te gjeni rrugen e realizimit apo te nje hapje te re ne jeten tuaj

Demi

Do keni nje perballje midis mundesive ekonomike dhe qellimeve qe te arrini te materializoni endrrat tuaja Me sa duket duhet te gjeni mbeshteje apo rrugen e duhur

Binjaket

Energjia juaj nuk do perputhet me realitetin qe kerkoni per vete Ne lidhje me karrieren periquni te beni nje ndryshim apo zgjedhjen e duhur

Gaforrja

Psikologjikisht do jeni shume te ndjeshem dhe te varur nga lajmet apo mundesite qe ju vijne nga jashte vendit apo ceshtje qe lidhen me ligjin

Luani

Disa takime dhe njerez do ju kujtojne realitetin apo do ju informojne per gjera qe ju nuk i keni te qarta dhe jeni duke jetuar nje enderr pa te ardhme pa i marre parasysh

Virgjeresha

Do ndjeheni se keni nje pike delikate ne ambejntin tuaj te afert apo familjar dhe ndoshta nuk do ti jepni rendesi bashkepunimeve dhe ecurise ne marredhenie me te tjeret Ose do beni gabime nga dobesia

Peshorja

Do merreni shume me ceshtje te punes dhe mbeshtetje financiare qe do ju duhet per te realizuar planet e reja apo idete e reja

Akrepi

Duhet te ndjeheni te dashuruar apo plot pasion e endrra qe ti pervisheni punes per te plotesuar boshlleqet ekonomike e shpirteore

Shigjetari

Nje rruge e re duhet te shfrytezohet nga ju per te bere te mundur mbeshtetjen e projeketeve familjare apo bizneseve qe lidhen me familjen

Bricjapi

Ju ndshta do jeni me kembe ne toke per momentin dhe do ndikoni qe cdo gje te behet me program dhe me kujdes Kjo do ju sjelle patjeter rezultat

Ujori

Shume romantik do jene gjate dhjetediteshit te dyte te Dhjetorit Errotizmi do jete force shtytese megjithese do ju fusi ne shpenzime te medha

Peshqit

Me sa duket ju nuk do hiqni dore nga endrrat tuaja dhe do perpiqeni qe cdo informacion apo lajm te marre ngjyrat qe doni ju

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH