Showbiz

Meri jep lajme shumë të mira për këto shenja horoskopi

Shkruar nga Liberale
Meri jep lajme shumë të mira për këto shenja horoskopi

Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit, si për çështjet profesionale, edhe ato personale.

Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë.

Dashi

Shume biseda punesh dhe kontakte te cilat fillojne nga sot te marrin perparesi ne jeten tuaj. Mund te filloni nje pune te re apo t'ju hapet nje rruge e bllokuar

Demi

Me ne fund edhe nje udhetim i larget do ju duket sikur jeni ne shtepine tuaj pasi koha do ju jap mundesi ta shikoni token si shtepine tuaj kudo qe jeni. Ky eshte nje perparim per punet tuaja

Binjaket

Merkuri ne Virgjeresh do ju shtoje interesin per shtepine. Per ta rregulluar, ndryshuar apo ndertuar apo per te gjetur aty nje zgjidhje per te gjitha problemet

Gaforrja

Takime dhe plane shume te detajuara do bejne qe bisedat tuaja te dalin me sukses apo te fillojne te shikojne driten e realizimit apo drite ne fund te tunelit

Luani

Shkelqimi ka nevoje per ushqim dhe mirembajtje. Sot fillon periudha ku do donit te shikonit nje mundesi te sigurt per te fituar te mira materiale apo per te bere investimet e duhura. Bashkepunimet me te mira i keni me virgjereshet

Virgjeresha

Merkuri ne shenjen tuaj nga sot ju jep mundesine te mendoni sipas natyres tuaj, te analizoni dhe te jeni perfekt ne plane apo ne biznes. Nje takim romantik do ju ndryshoj planet e deri tanishme

Peshorja

Tani fillon puna ne parapaskene ne heshtje apo nje pune qe vetem ju do ja dini vlerat apo pengesat dhe fshehtesine. Nderkohe keni nje plan shume ambicioz dhe pune apo marredhenie te fshehta e pune te papublikuara te cilat po u deklaruan mund te bejne shume buje

Akrepi

Merkuri ne Virgjeresh eshte aleat ne punen tuaj sidomos ne kontaktet me jashte vendit dhe ne takimin e njerzve te duhur me njohje e me reputacion. Ju hapet nje periudhe me njohje te mira ne jeten personale

Shigjetari

Karriera juaj duhet te marre rrugen e duhur dhe tani eshte momenti te filloni te vleresoheni per afetsite tuaja manaxhuese e intelektuale. Mund te zini pozicione te rendesishme. Do beni martesa me karakter llogjik

Bricjapi

Do ushetoni apo cdo gje qe ka te beje me dokumentacione apo ceshtje shkollimi e kualifikimi tani do jete me e lehte per tua arritur sipas meritave tuaja konkrete. Nje takim me dike qe eshte larg ju ndryshon jeten

Ujori

Ekonomia do kete perparesi llogjike ne jeten tuaj dhe ju do jeni llogjistet me te mire te analizave dhe ceshtjeve ekoomike. Po keshtu do zgjidhni me prakticitet ceshtje te pazgjidhshme deri tani ne marredhenie me te tjeret

Peshqit

Me ne fund do dal para jush ne bashkepunim konkret apo nje partneritet me llogjike qe do ju uli me kembe ne toke dhe do ju tregoj mundesite rele qe keni si ne martesa ashtu edhe ne pune.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH