1

Meri: Ja çfarë do t’ju ndodhë sipas shenjës së horoskopit

               Publikuar në : 14:19 - 30/11/20 liberale

Dashi
Eklipsi ndikon drejte per drejte ne ide te reja apo rruge te reja qe duhet te gjeni per te ecur perpara. Kujdes ne marredhenie me te afermit. Duhet te shkeputeni nga ndikimi i tepert

Demi
Ne diagonalen ekonomike dhe detyruese ndaj te tjereve dhe te tjeret ndaj jush me kete eklips henor do beni mire llogarite ekonomike dhe risqet shprterore se sa ju kushtojne

Binjaket
Jeta juaj personale me eklipsin henor ne shenjen tuaj do ndryshoj dhe kjo do vij si pasoje e ndryshimit te strategjise qe duhet te beni ne jeten tuaj. Lufta eshte pjese e pashmangshme

Gagorrja
Do jeni te fshehte ne cdo veprim dhe do gjeni nje menyre te zgjuar per te mos humbur ato qe mendoni se ju perkasin. Psikologjikisht do jeni te ngarkuar por te vendosur per te gjetur zgjidhje ne cdo problem

Luani
Do kerkoni me cdo kusht nje vend te respektuar apo te sigurt ne shoqeri apo ne punet e rendesishme qe duhet te ndermeren ne grup. Jeten personale do ta percaktoni me vone mbi baza fetare

Virgjeresha
Nje perballje shume e forte ne lidhje me karrieren ju pret kete periudhe. Nje ndryshim i madh i cili mund te ndodh per mire por nese nuk jeni te vemendshem ndaj informacionit edhe mund te dal per keq

Peshorja
Duhet te masni mire forcat tuaja per te levizur apo per te ndermarr nje vendim qe ka te beje me ndryshim ideologjish vlerash apo vendi e shkolle

Akrepi
Ka ardhur fundi i nje lodhjeje te madhe ku zgjuarsia apo taktika juaj nuk po rezulton e suksesshme ne ceshtjet ekonomike. Ju duhet me shume informacion e ndikim me fjalen tuaj

Shigjetari
Ne fushen e marredhenie dhe bashkepunimeve do vije nje ndryshim apo nje beteje per te ruajtur pozicionet tuaja apo per te fituar me shume vetbesim. Kujdes ne martese. Shume nga ju do kerkojne liri

Bricjapi
Dy oferta pune dhe nje udhetim do behen shkas te levizni me shume dhe te takoheni me me shume njerez ne kete periudhe. Eshte mire te pershateni me nje kurs te ri ne jeten tuj edhe personale

Ujori
E ardhmja eshte pika me e forte e juaja pasi ju jeni ne te ardhmen edhe kur te tjeret as nuk e konceptojne. Keto dite do jeni me te suksesshem ne jeten erotike dhe ne argetime gezim

Peshqit
Nje ceshtje e rendesishme pune edhe per ju mund te digjet nese nuk jeni te vemendshem duke i ngateruar ndjenjat qe keni per punen me ndjenja qe nuk kane te bejne me punen. Kujdes nga njerez me pushtet te cilet mund tju kene djegur token perreth jush


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back