1

Meghan Markle tashmë edhe shkrimtare!

               Publikuar në : 16:45 - 05/05/21 liberale

Meghan Markle Dukesha e Sussex do të vijë për herë të parë si shkrimtare. Sipas mediave britanike Markle po përgatitet të sjellë në treg librin e parë për fëmijë të titulluar The Bench, La Panchina.

Historia vërtitet rreth lidhjes së veçantë mes një djali dhe babait të tij. Libri do të dalë në shitje nga 8 qershori. Ish-aktorja amerikane e cila është në pritje të fëmijës së dytë, tha se është frymëzuar nga marrëdhënia e bashkëshortit të saj princit Harry dhe djalit të tyre Archie.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back