Kryesore

Mediat greke nxjerrin skicën e grabitësit që vrau 20-vjeçaren

               Publikuar në : 09:55 - 10/06/21 liberale

Vijojnë hetimet për vrasjen e 20-vjeçares britanike në Greqi. Ekspertët kanë mundur të ndërtojnë një skicë të njërit prej grabitësve, i cili dyshohet se është me origjinë nga Shqipëria, e njëkohësisht edhe kreu i bandës që i mori jetën Carolinës.

Burri i viktimës e ka përshkruar grabitësin e dyshuar biond, me flokë të shkurtra, rreth të 40-ave, i gjatë 1.70.

Nga mënyra e sjelljes dhe veprimeve, në raportin e hartuar nga grekët, theksohet se shqiptari i urren dhe i keqtrajton brutalisht gratë, aq sa nuk heziton t’i vrasë.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back