Aktualitet

Me urdhër të SPAK, shoqërohet ish-drejtori i policisë dhe shefi i Krimeve te Komisariati nr 6

Shkruar nga Liberale
Me urdhër të SPAK, shoqërohet ish-drejtori i policisë dhe

Ish-Drejtori i Policisë Erzen Breçani është shoqëruar në polici mbrëmjen e somte. Bashkë me të është shoqëruar edhe shefi i krimeve në Komisariatin 6.

Burime bëjnë me dije se ndalimi i Breçanit është bërë gjatë një aksioni të policisë i cili po kryhet në disa zona të Tiranës. Aktualisht nuk ka informacin se cila është arsyeja e ndalimit të Breçanit.

Pritet që policia të japë informacione më të detajuara për ngjarjen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH