Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Me një apo dy lista?

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Me një apo dy lista?

Pas ndryshimit të formulës së koalicioneve, Opozita e Bashkuar po diskuton taktikën elektorale për 25 prillin.

Përtej kalkulimeve të votave, opozita kërkon të ruajë kohezionin pavarësisht modalitetit me të cilin do garojë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH