Showbiz

"Me mua mos e kruaj"/ Luizi për Bledin: Unë ia them troç, se i fillojnë fashetat prapë

Shkruar nga Liberale
"Me mua mos e kruaj"/ Luizi për Bledin: Unë ia them

Armaldo, diskuton me Luizin dhe Oltën për ndikimin e Bledit te Valbona. Ky diskutim erdhi pasi “të burgosurit” panë në monitor reagimet e banorëve.

Armaldo: Ai ka thënë thjesht që unë bëjë çdo gjë për lojë. Nuk ka thënë diçka të keqe.

Olta: Me logjikë të ftohtë ai nuk ka thënë asgjë. Këtë që dëgjove mbaja “as” nën mëngë.

Luizi: Ti mund të supozosh që nuk e ke parë fare videon që në pamë.

Olta: Nuk është gati ai të merret me Bledin sepse ka një opinion për të nga jashtë. Duhet t’i lësh kohë, ta njohësh më mirë.

Armaldo: Nuk dua të krijojë debate të kota. Ky lloj debati nuk i shërben publikut. Nëse do fliste më rënd për mua atëhere po.

Luizi: Unë ja them copë. Me mua mos e kruaj se të fillojnë fashetat prapë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH