1

“Më ka rrahur e tradhtuar”, kush është bashkëshorti i Arjola Demirit

               Publikuar në : 12:49 - 13/01/22 ro ot

Aktorja Arjola Demiri është aktualisht në qendër të mediave rozë, pasi është bërë pjesë e “Big Brother VIP”. Ajo ka zgjedhur të ndajë me të gjithë historinë e jetës së saj, duke filluar nga problemet me ish-bashkëshortin dhe deri te marrëdhënia që ka me tre fëmijët.

Arjola ka pranuar publikisht se ish-bashkëshorti e dhunonte fizikisht dhe se e ka tradhtuar për 6 vite me rradhë në djeni të saj. Ato vite nuk kanë qenë aspak të lehta për aktoren, nënën e tre fëmijëve e cila në luftë me depresionin ka tentuar edhe vetvrasjen.

Por kush është ish-bashkëshorti i Arjola Demirit?

Burime për Albeu.com bëjnë me dije se ai është i njohur për mediat dhe botën e krimit. Ish-bashkëshorti i Arjola Demirit është Ajax Boshnjaku. Emri i Ajax Boshnjakut është bërë i njohur në tetor te 2018 ku ishte i përfshirë në masakrën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha. Ajaxi, miku i i Ervin Matës u akuzua për moskallëzim krim.

Gjithashtu, burime për Albeu.com bëjnë me dije se Boshnjaku është sot babi i dy djemve binjak me një grua tjetër me të cilën Arjola Demiri ka edhe çështje penale.

Arjola ka treguar se ka marrë më në fund kujdestarinë e 3 fëmijëve që ka patur nga bashkëjetesa me Ajaxin, pas ajo nuk ka patur një celebrim me ligj me të.

<
>
5uo-1 -640-0-6169a352be27f -800-0-616193a2b8167

 

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back