Showbiz

“Më ka përdorur për një trekëndësh me..."/ Dy konkurrente debatojnë ashpër në studion e “Për’puthen”

Shkruar nga Liberale
“Më ka përdorur për një trekëndësh

Serxho dhe Albina kanë debatuar me njëri-tjetrin në studion e “Përputhen”, pasi të dy kanë pakënaqësi nga diskutimet e bëra mes tyre gjatë takimit.

Në një moment Albina e ka akuzuar konkurrentin se ka tentuar ta fusë atë në një trekëndësh me Saiden, për ta bërë këtë të fundit xheloze.

Serxho: Ta kam thënë mos fut asnjë në takimin tonë.

Albina: Ke qenë ti që e ke bërë këtë gjë.

Serxho: Ti doje siguri tek unë dhe pyesje vazhdimisht.

Albina: Unë mendoj që e ka bërë vetëm për xhelozi.

Serxho: Po hëngra një autogol. Më tepër detaje nuk përdor.

Albina: Më ka përdorur për të më futur në një lloj trekëndëshi me Saiden. Është munduar të më përdori në disa forma.

Serxho: Sedra ime nuk po ndihet rehat. Janë disa detaje që unë nuk do t’i japë kurrë.

Albina: Unë u mundova të blija detajet, dhe nuk e mora këtë gjë.

Serxho: Detajoi më i rëndësishëm është që mua mu prek sedra. Unë e di që ti je e aftë për ta kuptuar se çfarë dua ta them.

Albina: Unë dua të më tregosh ato detaje.

Pas këtij debati të bërë mes dyshes, ndërhyri edhe Saidja, personi i tretë i përmendur, e cila tregoi versionin e saj.

Saidja: Më kanë thënë që je deklaruar për Serxhon, kur në të vërtetë unë kam pasur vërtet vetëm një pëlqim. Dhe ai djali ka shkuar i ka thënë Serxhos.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH