Life Style

Me çekiç dhe trapan, Elton Ilirjani kërkon t’iu vijë në ndihmë demokratëve

               Publikuar në : 10:45 - 12/01/22 ro ot

Elton Ilirjani ka bërë ironi me protestën e zhvilluar pak ditë më parë në selinë blu, në të cilën u shënuan momente tensioni dhe akte të dhunshme.

Përmes disa postimeve të publikuara në “Instagram”, ai ka ironizuar situatën në selinë e PD-së më 8 janar, e cila agravoi në përleshje fizike mes demokratëve.

“Unë i qetësoj shpirtrat e dy PD”, shkruan biznesmeni.

<
>
ca cap

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back