Showbiz

Me çekiç dhe trapan, Elton Ilirjani kërkon t'iu vijë në ndihmë demokratëve

Shkruar nga Liberale
Me çekiç dhe trapan, Elton Ilirjani kërkon t'iu

Elton Ilirjani ka bërë ironi me protestën e zhvilluar pak ditë më parë në selinë blu, në të cilën u shënuan momente tensioni dhe akte të dhunshme.

Përmes disa postimeve të publikuara në “Instagram”, ai ka ironizuar situatën në selinë e PD-së më 8 janar, e cila agravoi në përleshje fizike mes demokratëve.

“Unë i qetësoj shpirtrat e dy PD”, shkruan biznesmeni.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1232192,1232193"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH