Showbiz

Me barkun e rrumbullakosur, këngëtarja e njohur poston foto nga pushimet me familjen e saj

Shkruar nga Liberale
Me barkun e rrumbullakosur, këngëtarja e njohur poston foto nga
Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë miliona klikime vetëm pak ditë pas publikimit. Së fundmi Xhensila po shijon pushimet në Greqi me Besin dhe vajzën e tyre, Ajka. Vetëm pak më parë Xhensila ka postuar disa foto ku ka treguar barkun e rrumbullakosur dhe ka pozuar edhe së bashku me Besin dhe Ajkën. Duket se pasi ka zbuluar shtatzaninë e saj, këtë herë Xhensila ndryshe nga shtatzania e parë ka vendosur të tregojë më shumë postime në rrjete sociale.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH