Aktualitet

Më 22 qershor Air Albania rifillon fluturimet e rregullta

Shkruar nga Liberale
Më 22 qershor Air Albania rifillon fluturimet e rregullta

Kompania Air Albania thotë se do të rinisë më 22 qershor fluturimet e rregullta jashtë vendit. Nëpërmjet një njoftimi, bëhet me dije se flurimet do të rifillojnë më 22 qershor dhe destinacioni i parë do të jetë Stambolli.

Më 22 qershor rifillojmë fluturimet e rregullta dhe destinacioni i parë: Stambolli! Të gjitha fluturimet e rregullta do të kryhen duke u bazuar mbi marrëveshjet shtetërore bilaterale për hapjen e kufijve”- thuhet në njoftimin e shkurtër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH