Aktualitet

Mbytet peshkatari 49-vjeçar, policia: Dyshohet se është hedhur në det

Shkruar nga Liberale
Mbytet peshkatari 49-vjeçar, policia: Dyshohet se është hedhur

Një peshkatar ka humbur jetën në Detin Adriatik. Policia bën me dije se dyshohet se shtetasi A. K., 49 vjeç, kapiten i një peshkarexhe është hedhur në det dhe për pasojë është mbytur.

Në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë: 

Durrës

Kapiteni i një peshkarexhë e cila ndodhej në det për peshkim, shtetasi A. K., 49 vjeç, dyshohet se është hedhur në det e për pasojë është mbytur dhe ka ndërruar jetë.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor nën Drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, vijojnë punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH