Aktualitet

Mbytet 26-vjeçari te Gjiri i Lalëzit

               Publikuar në : 14:42 - 25/08/20 liberale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në plazhin e Gjirit të Lalëzit, ku një 26-vjeçar është mbytur duke u larë në det.

“Më datë 25.08.2020, rreth orës 14:15, tek Gjiri i Lalëzit, shtetasi Z.T., 26 vjeç, banues në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back