1

Mbyllet pjesa e parë me 3 gola për Shqipërinë

               Publikuar në : 16:49 - 18/11/20 liberale

Eshtë mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Bjellorusi me rezultat mjaft pozitiv për kuqezinjtë.

Pas golit të parë me kokë, Cikalleshi ka ekzekutuar në mënyrë perfekte dhe një 11 metërsh të akorduar në favorin tonë, duke çuar kështu shifrat në 2-0.

Por në minutën e ’35 ka qenë Skavysh i cili ka zbritur nga e djathta dhe më një goditje taktike, ka ngushtuar rezultantin në 2-1.

Dy minuta para mbylljes së pjesës së parë Manaj ka realizuar golin e tretë, duke thelluar kështu avantazhin e Kombëtares.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back