Sport

Mbyllet pjesa e parë, Barcelona i reziston furisë së kuqe

               Publikuar në : 22:00 - 07/05/19 R Liberale

Është mbyllur me rezultatin 1-0 pjesa e parë e gjysmëfinales së Champions League mes Liverpool e Barcelona.

Të kuqtë shënuan që në minutën e gjashtë me anë të Divock Origi dhe dominuan ndeshjen, por nuk arritën të shënonin gol tjetër.

Kujtojmë që skuadrës angleze i duhen edhe 3 gola për t’u kualifikuar në finalen e Champions.

(Visited 2 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *