Aktualitet

“Mbyll marrëveshjen, hap fushatën”, në Gazetën Liberale sot

               Publikuar në : 08:35 - 08/06/20 liberale

Opozita do të përzgjedhë kandidatët për deputet nga anëtarësia dhe ekonomia do të jetë bosht i përballjes elektorale.

Dy ditë pas marrëveshjes me qeverinë për Kodin e ri Zgjedhor, kreu i PD ka dhënë dy shenja domethënëse se po bën gati partinë e tij për fushatën elektorale.

Këto dhe shumë të tjera do t’i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

 

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back