Aktualitet

"Mbyll marrëveshjen, hap fushatën", në Gazetën Liberale sot

Shkruar nga Liberale
"Mbyll marrëveshjen, hap fushatën", në Gazetën

Opozita do të përzgjedhë kandidatët për deputet nga anëtarësia dhe ekonomia do të jetë bosht i përballjes elektorale.

Dy ditë pas marrëveshjes me qeverinë për Kodin e ri Zgjedhor, kreu i PD ka dhënë dy shenja domethënëse se po bën gati partinë e tij për fushatën elektorale.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH