Aktualitet

Mbledhja në PD: Ja emrat e deputetëve që marrin pjesë

Shkruar nga Liberale
Mbledhja në PD: Ja emrat e deputetëve që marrin pjesë

Të pranishëm janë 21 deputetë në seli dhe 6 të tjerë online, duke plotësuar kuorumin e nevojshëm për të mbajtur mbledhjen nga 52 deputetë. Mungojnë deputetët e 'Rithemelimit'.

Jorida Tabaku

Dhurata Cupi

Oriola Pampuri

Emilia Koliqi

Lindita Metaliaj

Merita Bakiu

Kastriot Piroli

Seladin Jakupllari

Sajmir Korreshi

Dashnor Sula

Zheni Gjergji

Eralda Tase Bano

Ervin Salianji

Kreshnik Collaku

Enkelejd Alibeaj

Arber Agalliu

Ferdindand Xhaferri

Gazment Bardhi

Lefter Geshtenja

Flamur Hoxha

Andia Ulliri

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH