Showbiz

"Mbajini duart larg tij", Rihanna kërcënon ndjekësit në rrjetet sociale që komentuan për djalin e saj

Shkruar nga Liberale

Fotot e Rihanna me ASAP Rocky dhe djalin e tyre janë bërë virale, pasi është hera e parë që ata tregojnë zyrtarisht se si duket fëmija i tyre i parë.

Komentet dhe pëlqimet i kalojnë shumë 10 milionë dhe siç dihet ylli 34-vjeçar nuk është në proces të përballjes me të këqijat që mund të shkruhen për të.

Megjithatë, ajo tashmë është nënë dhe siç ka treguar në intervistën e saj për 'Vogue', nuk do të lejojë askënd që ta ekspozojë fëmijën e saj, madje as para 143 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

Sipas 'Daily Mail', shprehja "aq i bukur" që ajo përdori për të përshkruar djalin që lindi në maj u kritikua nga disa nga audienca e saj në internet si një përshkrim i pazakontë për një foshnjë të vogël.

Në një lëvizje të rrallë, Rihanna ndërhyri duke iu përgjigjur: "Mbaji putrat e pumës larg tij dhe jemi mirë!" Me termin pumë, zakonisht nënkuptohet një koncept fyes për një grua që flirton me burra shumë më të rinj, zakonisht "adoleshente"./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH