Showbiz

Matt Damon: Puthja me Scarlett Johansson ishte një ferr

Shkruar nga Liberale

Ylli i “Openheimer”, Matt Damon ka zbuluar se ka “mbyllur buzët” kur puthi Scarlett Johansson, gjatë një interviste për filmin e Christopher Nolan.

Aktori, i cili bisedoi në "Pajtohem të mos pajtohem" për LADBible bashkë me aktoren Emily Blunt, u pyet nëse duhet t'i thuash apo jo dikujt se ka erë të keqe.

Blunt dhe Damon u përgjigjën se duhet t'i tregoni gjithmonë dikujt nëse fryma e tij mban erë. Blunt tha se është veçanërisht e rëndësishme ta thuash atë gjatë xhirimit të "skenave personale" me bashkë-yjet.

"Ka një etiketë," tha Blunt fillimisht përpara se të vazhdonte, "Duhet të lani dhëmbët, të përdorni gargarë dhe të ngjitni çamçakëz në çatinë e gojës."

Biseda madje zgjoi... kujtime për Damon që kujtoi se si ishte kur puthi Johansson në xhirimet e filmit "We Bought a Zoo".

“Duhet të puthja Scarlett Johansson”, tha Damon me shaka. "A mund ta imagjinoni sa e tmerrshme ishte për mua?"

Matt Damon thotë "Ishte ferr" duke puthur Scarlett Johansson pasi ajo hëngri një sanduiç me qepë.

Dhe ai vazhdoi: “Ishte ferr! Ajo që ndodhi ishte se ne bëmë një xhirim para drekës dhe ishte ky xhirim i vogël dy minutash që kulmoi me puthjen, dhe ishte vërtet i mirë. Shkuam për të ngrënë. Dhe ajo dhe unë menduam se kishte mbaruar dhe kishim sanduiçe me qepë për drekë.'

“Regjisori Cameron Crowe kishte vendosur kamerën dhe ne duhej të bënim një puthje. Dhe pastaj Scarlett thotë: Oh, sh...! Unë hëngra një sanduiç me qepë.'

Megjithatë, sipas Damon, fryma e Johansson ende mbante erë "si një trëndafil"./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH