Aktualitet

Maskat grabisin banesën e biznesmenit në Sarandë

Shkruar nga Liberale
Maskat grabisin banesën e biznesmenit në Sarandë

Persona të paidentifikuar kanë grabitur mbrëmjen e djeshme banesën e një biznesmeni në qytetin Sarandës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.2, ndërsa në banesë nuk kishte asnjë person. Mësohet se grabitësit kanë marrë vetëm bizhuteri.

Sipas BW, biznesmeni me inicialet Sh.A. ka në pronësi një linje autobusësh.

Policia po punon për të zbardhur ngjarjen dhe identifikimin e autorit/ve./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH