1

Marsela jep lajmin e ëmbël pas 3 vjetësh lidhje me Vitmarin

               Publikuar në : 16:06 - 05/12/20 liberale

Prej gati 3 vitesh vitesh, Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha po shijojnë një histori shumë të bukur dashurie. Po të mos ishte për pandeminë, këtë vit ata do të martoheshin, megjithatë për vitin tjetër, Marsela na ka dhënë një lajm të bukur.

E ftuar në emisionin “December to remember”, në një intervistë me Eraldo Rexhon, Marsela zbuloi dëshirën që i ka kërkuar babagjyshit të Vitit të Ri për t’i plotësuar.

“Uroj shumë që dëshira ime të realizohet vitin tjetër. Bëhet fjalë për një bebe”, tha ajoMarsela dhe Vitmari kanë treguar se para se të lidheshin ishin fansa të njëri-tjetrit.

“Kam qenë fans që kur Marsela ka kënduar Billie Jean në ‘The Voice”, është shprehur Vitmar.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back