Sport

"Marrëzisht të dashuruar me ty", futbollisti Marash Kumbulla bëhet baba, zbulon emrin e fëmijës

Shkruar nga Liberale
"Marrëzisht të dashuruar me ty", futbollisti Marash Kumbulla
Mbrojtësi i Kombëtares Marash Kumbulla është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur ai e ka shpërndarë në Instagram, teksa mban në duar vajzën e sapolindur. “Mirëseerdhe Matilde, mami dhe babi tashmë janë marrëzisht të dashuruar me ty”, shkruan Kumbulla, aktualisht mbrojtës i Romës. Matilde është bekimi i parë i çiftit, të lidhur që para 3 viteve kur Kumbulla ishte pjesë e Veronës. Partnerja Greta Manzato e ndoqi në Romë dhe tashmë sollën në jetë një vajzë.  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Marash Kumbulla (@maxkumbulla)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH