Showbiz

Marina Vjollca uron Getoarin për ditëlindje: Të dua më shumë se kurrë

Shkruar nga Liberale
Marina Vjollca uron Getoarin për ditëlindje: Të dua më

Këngëtari i famshëm nga Kosova, Getoar Selimi feston ditëlindjen e 39-të sot dhe nuk ka munguar edhe një mesazh urimi publik nga bashkëshortja e tij, Marina Vjollca.

Marina shkruan në rrjetin e saj Instagram se është shumë e lumtur që ka një burrë si Getoari dhe çdo ditë të saj e cilëson si dhuratë.

Ajo i dedikon dashurinë këngëtarit duke i thënë se e do më shumë se kurrë. Në maj Marina Vjollca festonte ditëlindjen dhe Getoari po ashtu i habiti të gjithë me një mesazh shumë emocionues për bashkëshorten.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH