Aktualitet

Manastirliu: Vijojmë vaksinimin masiv, mbi 470 mijë deri tani

Shkruar nga Liberale
Manastirliu: Vijojmë vaksinimin masiv, mbi 470 mijë deri tani

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një reagimi në rrjetet sociale, shprehet se deri më tani, janë kryer mbi 470 mijë vaksinime deri tani.

Manastirliu shprehet se do të vazhdohet vaksinimi, derisa të vaksinohet edhe qytetari i fundit.

Postimi i Ogerta Manastirliut:

Nga veriu në jug, vijon pa u ndalur vaksinimi masiv, për mbrojtjen e shëndetit dhe jetës së qytetarëve.

Ia kemi dalë të kryejmë mbi 470 mijë vaksinime deri tani dhe nuk do të ndalemi, derisa qytetari i fundit të jetë vaksinuar?

#ShqipëriaBuzëqesh☀️

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH