Aktualitet

Manastirliu: Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere

               Publikuar në : 12:49 - 07/04/20 liberale

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njofton se një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit.

“Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor është aset i çmuar për ne”, thotë Manastirliu.

Mesazhi i Manastirliut:

👩🏻‍⚕️ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sihttps://www.facebook.com/OgertaManastirliu/photos/a.176090302847028/924272154695502/?type=3stemit shëndetësor është aset i çmuar për ne. Ndaj më gëzon fakti se edhe 1️⃣ infermiere është shëruar pas testit konfirmues nga laboratori i virologjisë në #IShP ✅

Shkon në 2️⃣2️⃣numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga 🤜#COVID19🤛

Deri tani 1️⃣3️⃣1️⃣ qytetarë dhe staf mjekësor e kanë mundur #covid19❗️

#FORCA /Gazeta Liberale

👩🏻‍⚕️ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor është aset i çmuar për ne. Ndaj më gëzon fakti se…

Gepostet von Ogerta Manastirliu am Dienstag, 7. April 2020

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back