Aktualitet

Manastirliu: Shërohen edhe 2 mjekë me koronavirus

Shkruar nga Liberale
Manastirliu: Shërohen edhe 2 mjekë me koronavirus

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka dhënë  lajmin e mirë se janë shëruar edhe 2 mjekë në Tiranë të prekur nga koronavirsi.

Në total deri tani janë shëruar 32 personel shëndetësor.

"Shërimi i plotë edhe i 2️⃣ mjekëve në Tiranë të prekur nga #COVID19 është një lajm shpresëdhënës në këtë ditë simbol të triumfit të jetës??

Shkon në 3️⃣2️⃣ numri i personelit mjekësor të #shëruar nga COVID-19 

Deri tani janë 2️⃣1️⃣7️⃣ pacientë dhe staf mjekësor që e kanë fituar betejën me ?#COVID-19?

#FORCA #BASHKËJADALIM", shkruan Manastirli. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/posts/927905304332187

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH