Aktualitet

Manastirliu jep lajmin: Vetëm 9 pacientë të shtruar në Infektiv

Shkruar nga Liberale
Manastirliu jep lajmin: Vetëm 9 pacientë të shtruar në

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë me të gjithë një lajm të mirë se aktualisht në Infektiv po marrim trajtim vetëm 9 pacientë. Lajmin e bërë të ditur përmes një postimi në ‘Facebook’. Sipas saj, po vijon të ulet dhe numri i rasteve aktive në të gjithë vendin. Kujtojmë se qarku i Vlorës është i pari pa asnjë rast aktiv deri më tani.

"?LAJM I MIRË

Vetëm 9 pacientë me #Covid19 po marrin trajtim në spitalin Infektiv, teksa vijon të ulet numri i rasteve aktive në të gjithë vendin ??", shkruan Manastirliu.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH