Aktualitet

Manastirliu dhe mjekët urojnë shqiptarët për festat e fundvitit

Shkruar nga Liberale
Manastirliu dhe mjekët urojnë shqiptarët për festat e

Në vigjilje të ndërrimit të viteve, ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe mjekët kanë uruar përmes një videomesazhi në Facebook shqiptarët për vitin e ri!

“Me urimet e mjekëve dhe infermierëve në vijën e parë të betejës me virusin e rrezikshëm, që këtë vit të vështirë na kanë dhënë një shembull të pashoq sakrifice e devotshmërie, ju uroj të gjithë shqiptarëve, një Vit të Ri të mbarë e të shëndetshëm #Gëzuar ?“, shkruan Manastirliu.

Videon e gjeni KËTU

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH