Life Style

Mamaja e Rita Orës në ballë të luftës kundër koronavirusit

               Publikuar në : 15:43 - 25/03/20 liberale

Mamaja e këngëtares së famshme Rita Ora, Vera Ora është futur në vijën e parë të frontit të luftës kundër CoVid-19.

Me profesionin psikiatre, Vera Ora po jep kontributin e saj në këtë periudhë kritike që po kalon Britania e Madhe por edhe e gjithë.

Sipas “The Sun”, Vera Ora njëkohësisht ka punuar edhe si mjeke e përgjithshme dhe tashmë ajo po ndihmon kolegët e saj që të përballojnë fluksin në rritje të të sëmurëve me COVID-19.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back