Aktualitet

Maliqi: Unë jam specie e veçantë

               Publikuar në : 22:45 - 16/05/19 R Liberale

Deputeti Lefter Maliqi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se ai vetë është specie e vecantë sa i përket shitblerjes së votave dhe për këtë ai pretenon se i ka dhënë provat.

Maliqi: Unë kam që nga 2005 dhe deri tani 9 fushata i kam drejtuar. LSI, PS, PD kanë blerë vota gjatë thotë kohës. Janë blerë vota. Unë jam specie e vecantë.

Zheji: Do të njohim.

Maliqi: Do më njohësh sepse unë i kam dhënë provat. Fitova komunën më të madhe të Beratit kundër PS dhe PD. I dhashë PD mandat të tretë që nuk i merrte kurrë në Berat, i ktheva 4 komuna nga PS në PD në Berat që nuk mund të ndodhte kurrë.

(Visited 3 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *