Aktualitet

Makinat përfundojnë në kanal, pesë të plagosur në aksin Lushnje-Berat

Shkruar nga Liberale
Makinat përfundojnë në kanal, pesë të plagosur në

Pesë persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor të shënuar pasditen e kësaj të marte në aksin Lushnje-Berat.

Burimet bënë me dije se dy makina u përplasën e dolën nga rruga dhe përfunduan në kanal.

Të lënduarit, konfirmuan të njëjtat burime, ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH