Aktualitet

Makina përplaset me murin, tre persona të plagosur rëndë

Shkruar nga Liberale
Makina përplaset me murin, tre persona të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në aksin rrugore Fushë Krujë-Laç, e për pasojë janë plagosur 3 persona.

Sipas “panorama”, Makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin anësor.

Ata janë transportuar me urgjence në Spitalin e Traumës.

Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e mjetit./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH