Aktualitet

Makina përplaset me kamionin, plagosen 3 shqiptarë në Itali

               Publikuar në : 12:34 - 11/09/19 V Liberale

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali, ku janë plagosur tre persona. Mësohet se aksidenti ndodhi para orës 08:00 në zonën e Santa Luçia.

Një kamion dhe një Volkswagen, me tre shqiptarë në bord, dy djem 20 dhe 22 vjeç dhe një burrë 60 vjeç u përplasen mes tyre, por fatmirësisht asnjë nga të plagosurit shqiptarë nuk ka rrezik për jetën.

Në vendngjarje ka mbërritur policia, ambulanca, por edhe zjarrfikësja, për të normalizuar situatën. /Gazeta Liberale

(Visited 37 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *