Globi

Makina përplaset me derrin e egër, gruaja vdes para syve të burrit dhe fëmijëve të saj

Shkruar nga Liberale

Një tragjedi pas një aksidenti të çuditshëm në rrugë. Viktima quhet Marisa Verdirose, 55 vjeçe. Aksidenti ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Cuneo, Itali.

Ndërsa ngiste makinën, një derr i egër doli nga pjesa e errët e rrugës. Në makinën që drejtohej nga bashkëshorti i saj ndodheshin edhe fëmijët e çiftit. Duke pasur parasysh shikueshmërinë e dobët gjatë natës dhe daljen e papritur të kafshës së egër, bashkëshorti i saj nuk ishte në gjendje të shmangte goditjen.

Viktima, Marisa Verdirose, një shitëse dyqani, ishte në bordin e Citroen DS që drejtohej nga bashkëshorti, me dy fëmijët e saj, ulur në sediljet e pasme. /Liberale.al/

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH