Aktualitet

Makina përplas motorin, në gjendje të rëndë drejtuesi i tij

               Publikuar në : 16:55 - 13/02/20 liberale

Një aksident është regjistruar në lagjen “28 Nëntori” të qytetit të Vlorës pasditen e kësaj të enjteje.

Një automjet tip “Opel”, i drejtuar nga një grua ka goditur një motor.

Drejtuesi i motorit ka marrë dëmtime të rënda në kokë dhe është shoqëruar drejt spitalit të Vlorës.

Po ashtu mësohet se drejtuesja e automjetit me iniciale A.B është shoqëruar në ambientet e policisë./Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back