Aktualitet

Makina përplas këmbësorin në aksin Elbasan-Librazhd, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Shkruar nga Liberale
Makina përplas këmbësorin në aksin Elbasan-Librazhd,

Një aksident ka ndodhur sot në aksin Elbasan-Librazhd, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

I plagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Mësohet se, autoritetet po hetojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH