Aktualitet

Makina përplas këmbësorin, 60-vjeçari vdes në vend

Shkruar nga Liberale
Makina përplas këmbësorin, 60-vjeçari vdes në vend

Një aksident nga ndodhur rreth orës 00:30, në Vaqarr, tek kthesa e Arbanës.

Mjeti me drejtues A.H., ka aksidentuar një person të paidentifikuar rreth 60 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka gjetur vdekjen.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.6, për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH