Aktualitet

Makina merr flakë në ecje, shkak dyshohet një defekt teknik

Shkruar nga Liberale
Makina merr flakë në ecje, shkak dyshohet një defekt teknik

Një automjet në ecje ka marrë flakë këtë të mërkurë te pallatet ‘Malajziani’. Mësohet se automjeti i cili është djegur plotësisht, drejtohej nga shtetasi E.C.

Paraprakisht dyshohej se shkak i zjarrit është bërë një defekt teknik.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 15.12.2021, rreth orës 17:00, te pallatet “Malajziani” ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur plotësisht, mjeti me drejtues shtetasin E. C.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH