Aktualitet

Makina luksoze del nga rruga dhe braktkset nga pronark

Shkruar nga Liberale
Makina luksoze del nga rruga dhe braktkset nga pronark

Një automjet tip “BMW X5 “ka dalë nga rruga në Xibrakë, në aksin e rrugës kombëtare Librazhd -Elbasan, ndërkohë që automjeti, sipas burimeve zyrtare, raportohet se është braktisur nga drejtuesi i tij.

Automjeti me targë AA353LD ka pësuar dëmtime në pjesën e përparme pas daljes nga rruga dhe nuk është i qartë shkaku i braktisjes së tij nga drejtuesi.

Policia po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit luksoz dhe arsyet e braktisjes së makinës pas aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH