Aktualitet

Makina del nga rruga, humb jetën shoferi

Shkruar nga Liberale
Makina del nga rruga, humb jetën shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme  në fshatin Mashtërkor, Orosh te Mirditës. Automjeti tip “Fuoristradë ML” , ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, ende i pa identifikuar.

Informacion paraprak

Rreth orës 13:00 , në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë automjeti tip “Fuoristradë ML” , ka dalë nga rruga , ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, ende i pa identifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH